Член ЛОР
5
Років досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1091
Останній візит на сайт
сьогодні
Люблю працювати з людьми

Продаж квартир (5)

  • 109 000 $
    2 422 $/м²

    Стрийська вул., 108

    1 кімната
    45 / 21 / 12 м²
    поверх 4 з 14
    2020 рік побудови
    1 тиж. тому
    Однокімнатна квартира з ремонтом — ЖК “Національний” 📍 Львів, Стрийська ✔ секція 3 — здана та заселена 📐 45 м² | 🏢 4/14 поверх | 💵 115 000 $ ✔ простора кімната з панорамними вікнами ✔ кухня-вітальня, балкон ✔ хороший житловий стан — готова до проживання ✔ індивідуальне газове опалення ✔ підігрів підлоги (водяний + електро) ✔ ЖК бізнес-класу, закрита територія ✔ школа та садок на території ✔ підземний + гостьовий паркінг ✔ комірка на поверсі 📞 є відеоогляд Телефонуйте: [телефон приховано]Михайло
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 89 000 $
    1 452 $/м²

    Стрийська вул., 103

    3 кімнати
    61 / 36 / 9 м²
    поверх 5 з 9
    1977 рік побудови
    2 тиж. тому
    3-кімнатна на Стрийській — зручна для сім’ї 📍 Львів, вул. Стрийська 103 📐 61 м² | 🏢 5/9 поверх | 💵 89 000$ ✔ 3 окремі кімнати — комфортне планування ✔ не кутова, двостороння — світло протягом дня ✔ балкон + лоджія (засклені) ✔ роздільний санвузол ✔ цегляний будинок (чешка) ✔ створене осбб — доглянутий будинок ✔ залишаються меблі — можна заїхати одразу ✔ все поруч — магазини, транспорт, школа, садок ✔ поруч автовокзал ✔ зручний виїзд і швидке сполучення з центром ключі на руках — огляд у зручний час відеоогляд надішлю за запитом 📞 [телефон приховано]Михайло #львівнерухомість #квартиральвів #продажквартири #стрийська #львівжитло
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 98 000 $
    2 579 $/м²

    Тернопільська вул., 46

    1 кімната
    38 / 15 / 13 м²
    поверх 8 з 11
    2023 рік побудови
    2 дні тому
    1-КІМНАТНА КВАРТИРА У ЛЬВОВІ 🔥 📍вул. Тернопільська 📐38 м² 🏢8 поверх з 11 Окрема спальня Гардеробна Панорамні вікна Хороший житловий стан 👌 Підігрів підлоги (кухня, коридор, ванна) Тихий двір Комфортне планування Все продумано для життя 💰98 000$ 📞 [телефон приховано] Михайло #нерухомість #новобудова #інвестиції #нерухомістьльвів #квартира
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 180 000 $
    2 432 $/м²

    Жасминова вул., 11

    2 кімнати
    74 / 32 / 12 м²
    поверх 9 з 9
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    ✨ РІДКІСНА ДИЗАЙНЕРСЬКА КВАРТИРА У ЛЬВОВІ ✨ ДИЗАЙНЕР РОБИВ ДЛЯ СЕБЕ 🔥 Адреса: м. Львів, вул. Жасминова, 11 📐 74 м² • 🏢 9/10 поверх • 2 кімнати 💵 180 000 $ ПЕРЕВАГИ: ✔ Панорамна лоджія з видом на парк Погулянка ✔ Водяний підігрів підлоги по всій квартирі ✔ Інверторні кондиціонери (охолодження та обігрів) ✔ Дві гардеробні, повна комплектація меблями та технікою ✔ Система очистки води, тепла стіна у ванній ✔ Сучасний дизайнерський ремонт з дорогих матеріалів Квартира створювалась дизайнером для себе — продумано кожну деталь. Без додаткових вкладень: заїжджайте та живіть з першого дня. 📹 Є відеоогляд квартири. 📞 Телефонуйте для запису на перегляд: [телефон приховано]— Михайло
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 148 000 $
    1 035 $/м²

    Личаківська вул. (), 204

    3 кімнати
    143 / 61 / 11 м²
    поверх 3 з 3
    1934 рік побудови
    1 тиж. тому
    ДВОРІВНЕВА 3-КІМНАТА КВАРТИРА В ПОЛЬСЬКОМУ БУДИНКУ Львів, вул. Личаківська 📐 143 м² | 🏢 3 поверх з 3 ПЕРЕВАГИ: ✔️ Дворівневе планування — багато простору і приватності ✔️ Простора вітальня для життя та прийому гостей ✔️ Кухня з виходом на балкон ✔️ 3 кімнати + можливість зробити 4-ту ✔️ Велика гардеробна ✔️ 2 санвузли (душ + ванна) ✔️ Хороший житловий стан — можна заїжджати одразу ✔️ Індивідуальне газове опалення ✔️ Меблі та техніка залишаються ЦІНА: 148 000 $ Є відеоогляд 📞 [телефон приховано]Михайло Телефонуй — розповім деталі та домовимось про огляд
    Рієлтор
    Член ЛОР
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.